Salon kosmetyczny – popularne zabiegi

Salon kosmetyczny oferuje wiele zabiegów, gwarantujących poprawę oraz pielęgnację urody. Wizyta w gabinecie stanowi idealne dopełnienie codziennej pielęgnacji. Zdarza się, że domowe metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Co więcej, przez błędną ocenę swojego problemu możemy sobie wręcz zaszkodzić. Prócz wykonywanych zabiegów, profesjonaliści służą radą. Z całą pewnością pomogą wybrać usługę dopasowaną do naszych problemów skórnych.

Zabiegi oczyszczające w gabinetach urody

Dostosowane do każdego typu skóry. Idealne szczególnie dla osób z cerą skłonną do trądziku oraz tłustą. Wągry, czy nadmierne wydzielanie sebum powinno być potraktowane przez profesjonalistów. Zabiegi oczyszczające pozwalają usunąć martwe komórki naskórka. Ich efektem jest wygładzenie, odświeżenie oraz odżywienie skóry. Warto pamiętać, że po przeprowadzonych zabiegach skóra potrzebuje czasu na wygojenie się.

Peeling kawitacyjny polega na masowaniu skóry przy użyciu urządzenia generującego ultradźwięki. Przed użyciem profesjonalnego sprzętu, skóra zostaje dokładnie oczyszczona, złuszczona oraz nawilżona. Z kolei peeling chemiczny dotyczy złuszczania naskórka kwasami. Zabieg polega na kontrolowanym oparzeniu chemicznym kwasem, który złuszcza naskórek. Zapobiega tworzeniu się zaskórników. Popularną usługą jest również mikrodermabrazja diamentowa, polegająca na ścieraniu naskórka. Odbywa się to w sposób warstwowy, przy użyciu diamentowych głowic.

Zabiegi odmładzające skórę – mezoterapia

Salon kosmetyczny w Gliwicach zapewne ma w swojej ofercie różne rodzaje mezoterapii. Specjalista na pewno pomoże wybrać odpowiedni rodzaj zabiegu. W zależności od wyboru, efektem jest eliminacja, spłycenie zmarszczek oraz ujędrnienie skóry. Ponadto może pobudzać włókna elastyny, jak i kolagenu. Zabiegi podzielone są na bolesne oraz bezbolesne.

Najbardziej znana jest mezoterapia igłowa, która jest wykorzystywana od wielu lat. Substancje aktywne są wstrzykiwane w skórę za pomocą cieniutkich igiełek, można użyć znieczulenia przy wykonywaniu. Mezoterapia tlenowa polega na natlenieniu skóry, wysoko sprężony tlen wprowadza substancje wgłąb skóry.

Be the first to comment on "Salon kosmetyczny – popularne zabiegi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*